3GG - účetnictví  
 
Realizace & údržba Travní program Vodní program ESHOP                 Reference O nás Kontakty Úvod
 
 

UČETNICTVÍ

O nás

Kancelář poskytuje širokou paletu služeb v oblasti daňově a účetní problematiky. Má dlouhodobě stabilní klientelu a pevné postavení na trhu. Klademe důraz na spolehlivost a maximální komfort pro klienty, kteří se po využití našich služeb už nemusí starat o své daně a účetnictví. Kompletní servis účetních a daňových služeb získají na jednom místě.
Cílem kanceláře je poskytovat kompletní služby v oblasti daní, zpracování účetnictví a v souvisejících činnostech s důrazem na vysokou kvalitu a odbornost, s individuálním přístupem k našim klientům.

Naše činnost není omezena jen na území okresu Chrudim, ale daňové a účetní služby poskytujeme klientům z celého Středočeského a Pardubického kraje.

6 důvodů proč jít k nám:

 1. Nižší náklady
  • platba jen za skutečně využité služby
  • žádné náklady na vlastní účetní zaměstnance
  • eliminace nákladů na účetní software, školení, kurzy, vzdělávání
    
 2. Jistota kvalitních služeb s garancí a ručením od daňového poradce
 3. Neztrácíte čas sledováním změn zákonů a dalších předpisů
 4. Hlídání termínů splatností daní i dalších odvodů
 5. Kombinace činností vedení účetnictví a služeb daňového poradce na jednom místě
 6. Kontrola správnosti přebíraných dokladů

Nabídka daňových a účetních služeb

Nabídka daňových a účetních služeb

Daňové poradenství

Poskytování konzultací v daňové, účetní i mzdové oblasti podle nejnovějších zákonných předpisů stálým i příležitostným klientům. Vypracování písemných stanovisek k daňovým otázkám.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Zpracování daňových přiznání

Daňová přiznání k daním z příjmů, DPH, silniční dani, dani z nemovitostí, dani z převodu nemovitostí i k dani darovací včetně zpracování povinných i nepovinných příloh pro fyzické i právnické osoby. Zpracování statistických hlášení a hlášení INTRASTAT.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Odklad daňových přiznání

Pro všechny, kteří nestihli do řádného termínu zkompletovat své doklady a uzavřít účetnictví. Pro všechny, kteří chtějí legálně zaplatit daně o tři měsíce později. Pro všechny, kteří chtějí optimalizovat placení záloh na daň z příjmů.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právnické osoby, pro plátce i neplátce DPH, včetně kontroly úplnosti zpracovávaných dokladů v souladu s platnými předpisy a zpracování účetních uzávěrek i závěrek.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Zpracování mezd

Mzdy pro malé i velké organizace. Zpracování měsíčních přehledů pro správu sociální zabezpečení i zdravotní pojišťovny včetně jejich odevzdání. Vedení personální evidence, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, roční zúčtování zálohových daní zaměstnanců, zpracování evidenčních listů důchodového pojištění.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Zastupování na úřadech

Pro všechny, kteří nechtějí osobně vyřizovat záležitosti související s jejich podnikáním - vyřízení živnostenských listů, zastupování při kontrolách na živnostenských úřadech, finančních úřadech, při kontrolách odvodů pro správu sociálního zabezpečení i pro zdravotní pojišťovny. Pomoc při přípravě potřebných dokladů a dokumentace. Pomoc při zpracování korespondence - odvolání, žádosti, registrace, atd.
 

Nabídka daňových a účetních služeb

Ekonomické a finanční poradenství

Poradenství, které doplňuje komplex daňových a účetních služeb. V případě zájmu doporučení vhodného investování volných peněžních prostředků s ohledem na optimalizaci daní.
 

 

 Ceník služeb

 Ceník služeb ke stažení ve formátu Word (40 kB) ZDE

 

 
3G. Garden s.r.o. Jiráskova 1399, 539 01 HLINSKO